Castigatorii la Cupa Copsa Mica – badminton 2014

Badminton Cupa Copsa Mica

Competitia „Cupa Copsa Mica” la badminton si-a desemnat azi castigatorii. Mai jos ai lista celor care au urcat pe podium si cateva imagini de la jocuri. O sa revin cu festivitatea de premiere.

 


 

Lista castigatorilor:

XD Extra                                             

                        1          Alin Popescu+Magda Lozniceriu           CSM Timisoara/CS Preventis Iasi

                        2          Gabriel Turcu+Ioana Biciin       CS Preventis Iasi

                        3          Mugur Barbu+Andreea Balan   CS Preventis Iasi

                        3          Paul Cojocaru+Ioana Monica Matei     Badminton Club Deva/CS BADMINTON TG MURES

 

MD +35                                              

                        1          Mihai Paul Tudori+Gabriel Turcu          CS Preventis Iasi

                        2          Mugur Barbu+Silviu Turicianu   CS Preventis Iasi

                        3          Catalin Eugen Nicoara+Dan Rotuna      CS Preventis Iasi/CSM Timisoara

                        3          Cosmin Chiribau+Mihailide Dragos       BACAU/CS SPORT PLUS BRAILA

 

MS +35                                              

                        1          Gabriel Turcu   CS Preventis Iasi

                        2          Valentin Maier  CSM Timisoara

                        3          Mihai Paul Tudori         CS Preventis Iasi

                        3          Mugur Barbu    CS Preventis Iasi

XD – C                                               

                        1          Dietmar Dragos Rizea+Raluca Andreea Rizea   weplaybv

                        2          Silviu Rusu+Ana Fabiola Rusu  AS Copsa Mica

                        3          Cristian Grigoriu+Catrinel Maria Cîrlan AS Copsa Mica/CS Preventis Iasi

                        3          Cristi Laza+Adina Paceana       CSM Timisoara

WD – C                                              

                        1          Raluca Bivol+Adina Paceana    CS Preventis Iasi/CSM Timisoara

                        2          Simona Dragos+Raluca Andreea Rizea Badminton Club Cluj/weplaybv

                        3          Madalina Luca+Teodora Mihalache      AS Copsa Mica

MD – C                                               

                        1          Laurentiu Paul Dragota+Silviu Rusu       AS Copsa Mica

                        2          Dragos Draghiciu+Paul Draghiciu          AS Copsa Mica

                        3          Paul Harangus+Marcus Macarei           CSM Timisoara/AS Copsa Mica

                        3          Mircea Valentin Coman+Alexandru Rizea         weplaybv

WS – C                                               

                        1          Catrinel Maria Cîrlan    CS Preventis Iasi

                        2          Raluca Andreea Rizea   weplaybv

                        3          Madalina Luca  AS Copsa Mica

                        3          Simona Dragos Badminton Club Cluj

MS – C                                               

                        1          Alexandru Rizea           weplaybv

                        2          Raul Mircea Diodiu       BCL Prafu

                        3          Cristi Laza        CSM Timisoara

                        3          Paul Harangus  CSM Timisoara

XD – B                                    

                        1          Silviu Turicianu+Ioana Biciin     CS Preventis Iasi

                        2          Alin Popescu+Andreea Balan   CSM Timisoara/CS Preventis Iasi

                        3          Mihai Macarei+Gabriela Macarei          AS Copsa Mica

                        3          Paul Cojocaru+Alexandra Harangus     Badminton Club Deva/CSM Timisoara

WD – B                                               

                        1          Alexandra Harangus+Gabriela Macarei CSM Timisoara/AS Copsa Mica

                        2          Lelia Ionescu+Roxana Novac   CSM Timisoara

                        3          Andreea Balan+Ioana Biciin      CS Preventis Iasi

MD – B                                               

                        1          Alin Popescu+Daniel Popescu  CSM Timisoara

                        2          Valentin Maier+Dan Rotuna      CSM Timisoara

                        3          Mircea Valentin Coman+Gabriel Sirbu  weplaybv/Onesti

                        3          Cosmin Chiribau+Mihai Macarei           BACAU/AS Copsa Mica

WS – B                                               

                        1          Alexandra Harangus     CSM Timisoara

                        2          Gabriela Macarei          AS Copsa Mica

                        3          Roxana Novac CSM Timisoara

                        4          Ana Fabiola Rusu         AS Copsa Mica

MS – B                                               

                        1          Daniel Popescu CSM Timisoara

                        2          Jeremy Berger  ALB

                        3          Valentin Maier  CSM Timisoara

                        3          Mihai Macarei  AS Copsa Mica

Comentarii
Posted in

mirceahodarnau

Activez in mass media de peste 25 ani. In 1997 am absolvit BBC Radio School si mai multe cursuri de „radio format”. Ne intalnim pe unde la Radio Ring, miercuri la talk-show-ul „Lentila de Contact”, iar in week-end te astept sambata la „Ring Hit” si duminica la „Hot and Fresh”. In anul 2013 am lansat volumul „Mediasul radiofonic 1950-2013” , „Sperante pe cartela” ( 2014) si „Mediesenii rock and roll” (2015).

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.