60 de echipe inscrise la Concursul Aventura Comoara Cetatii Medias

Un numar de 60 de echipe sa-au inscris la cea de-a cincea editie a Concursului Aventura, Medias Comoara Cetatii. Concursul se va desfasura sambata cu startul la orele 09:00 de la Hanul Greweln. Maine  la ora 19.00 va avea loc sedinta tehnica (in Sala Mare a Primariei ) la care fiecare echipa inscrisa in concurs va trimite obligatoriu cel putin un membru care va prelua fisa de concurs a echipei si legitimatiile individuale a mebrilor echipei, legitimatii care vor fi purtate in permanenta pe timpul desfasurarii concursului la vedere.

Mai jos poti vedea numele participantilor.

Nr.crt. Nume echipa Concurent 1 Concurent 2 Cat.
1 All For One Jiga Dragos Balanescu Raul Baieti Juniori
2 Tic Tac Fratila Vlad Chindea Tudor Baieti Tinere Sperante
3 Extrem Boys Pop Dominik Mihai Muntean Andrei Baieti Tinere Sperante
4 MO si F.O.C.A Popescu Rares Bejenaru Marian Baieti Juniori
5 Castigatorii Bunea Anca Herman Peter Mixt Juniori
6 Batman&Robin Jiga Razvan Antal Lia Antonia Mixt Juniori
7 4Team Muscalu Alin Loghin Dana Elena Mixt Juniori
8 Fair Play Taran Iulia Szatmari Richard-Tibor Mixt Tinere Sperante
9 The Skyrynners Sancu Oana Untch Norbert Mixt Juniori
10 Fratii Caramida Filipas Vlad Bulucz Norbert Baieti Juniori
11 Loly & Boly Popa Madleen Maria Codau Bianca Marina Fete Tinere Sperante
12 Faster than Sound Chisalita Liviu Adrian Barbat Mihai Teodor Baieti Tinere Sperante
13 Night Eagels Marinache Andrei Mija Dorian Mihai Baieti Juniori
14 Konfetti Avram Diana Maria Saitis Adrian Marcel Mixt Juniori
15 Clanu Nicula Nicula Ioan Ovidiu Nicula Vasile Andrei Baieti Juniori
16 Bestialele Achmet Clarisa Maria Bacea Roxana Fete Tinere Sperante
17 Eugenia Chindea Ruxandra Ioana Avram Mihaela Cosmina Fete Tinere Sperante
18 Doi baieti si jumatate Vandor Nicolae Alexandru Craciun Adrian Baieti Juniori
19 Ogarca Radu Cucerzan Adelina Mixt Juniori
20 Savage Farcasu Sonia Mosora Alexandru Mixt Juniori
21 The Snipers Radoi Emanuel Zaharie Teofil Baieti Juniori
22 Pink Flowers Muntean Daria Sosa Roxana Fete Tinere Sperante
23 Free runing boys Cretu Flavius Ban Alexandru Baieti Tinere Sperante
24 Flavius*2 Holerga Flavius Nitu Flavius Baieti Tinere Sperante
25 Pufuletii Tuli Madalina Scumpu Sonja Salome Fete Junior
26 Do Not Stop Virca Jessica Nemes Adrian Florin Mixt Juniori
27 Haiducii Marginean Angel Capra Ciochia Marius Baieti Tinere Sperante
28 Zudor Iulia Popa Georgiana Fete Tinere Sperante
29 Romanian Survivers Team Muntean Razvan Alexandru Brasoveanu Andrei Baieti Tinere Sperante
30 No Fear Faur Ionel Theodor Holerga Timotei Ovidiu Baieti Tinere Sperante
31 Legalize Muszka Andreas Matthias Trif Cristian Baieti Juniori
32 Der Schonste Popa Flavia Roxana Iftinca Roxana Teodora Fete Tinere Sperante
33 Pic si Poc Chirila Sebastian Ioan Ranghiuc Raul Baieti Tinere Sperante
34 Pensionarii Olariu Razvan Istrate Christian Baieti Juniori
35 Big Hands Hit Hard Damian Paul Alexander Plesa Bogdan Baieti Juniori
36 Black swans Antal Anna Boiesan Alisa Fete Junior
37 Tunetul Ratiu Darius Radut Barbat Raul Baieti Tinere Sperante
38 Iuby Duby Vînt Ioana-Lavinia Hodârnău Sergiu Adrian Mixt Juniori
39 L & M Savu Lavinia Morariu Maria Fete Tinere Sperante
40 Silver Roșca Sabin Geamăn Andrea Baieti Tinere Sperante
41 Elixir Junior Ghiliman Antonia Oltean Ioana Fete Tinere Sperante
42 Albus si Galbenus Cozoș Carolina Demeter Denisa Fete Tinere Sperante
43 Cozonacu si Stomacu Veza David Șerbu Alicia Mixt Tinere Sperante
44 Lotzy’s Bati Ștefan George Nicolau Bogdan Baieti Juniori
45 Monster Solomon Daniel Ursu Daniel Baieti Tinere Sperante
46 Mistretii Atomici Fărcaș Alexandru Mihai Catalina Silviu Alexandru Baieti Juniori
47 Cota 50 Zaharia Raul Adrian Matei Vlad Sergiu Baieti Juniori
48 Spartanii Balaban Alin Dăngulea Sebastian Baieti Juniori
49 TNT Havriciuc Coldea Tudor Șerban Octavian Baieti Juniori
50 Nutella Deac Alexa Rada Cosma Mixt Tinere Sperante
51 Winner Moldovan Alina Luciana Micu Ciprian Florin Mixt Juniori
52 Lazariciu Patricia Cosma Iulia Fete Tinere Sperante
53 Specii Zsombori Lorand Popa Liviu Cristian Baieti Juniori
54 Sirenele Savu Andreea Dunca Mariuca Fete Tinere Sperante
55 Fanstasticii Recu Florin Muntean  Andrei Baieti Tinere Sperante
56 Cercetasele Vasiu Catalina Fagarasan Patrisia Fete Tinere Sperante
57 Cei 3 muschetari Cornea Cosmin Lupu Liviu
58 Cei 4 fantastici Nicula Doru Liuta Adin Robert
59 Juniorii Plaias Luca Strava Andrei
60 Fratii Camataru Zaharie Adiel Zamostean Iulian
Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *